Maxi Metro

Opis Zajęć

16+ lat
 
Ekstra zajęcia musicalowe dla dorosłych! 
Wokal, taniec, aktorstwo!
Pracujemy warsztatowo – dwa razy w miesiącu. W soboty – w godzinach 10:00-14:00
 
Zajęcia wokalne wyśpiewa z Wami Ludmiła Wocial – która pomoże ci zaplanować nad prawidłową emisją głosu, pokaże ci czym jest holistyczny śpiew, rozmiłuje cię we wspólnym śpiewie piosenek musicalowych lub skupi się nad solową interpretacją twojej wymarzonej piosenki.
Zajęcia aktorskie prowadzić będą dla nas będą aktorzy z Teatru J. Kochanowskiego w Opolu. Zajęcia taneczne poprowadzą trenerzy szkoły tańca Salsą Fuerte.
Uwielbiasz musicale? Marzysz o muzycznej formie scenicznej? Miejscu gdzie śpiew, teatr i taniec łączą się w jedność! To zajęcia dla Ciebie! 
 
Dodatkową i wyjątkową atrakcją zajęć jest możliwość spotkania niezwykłych ludzi, z którymi już wkrótce będziecie tworzyć grupę najlepszych przyjaciół inspirujących się i tworzących nowe muzyczne przestrzenie.
 
Dodatkową (płatną) opcją jest realizacja nagrań audio-video w Studiu 3PM.
Minimum dwa razy w roku odbywają się Koncerty pokazujące umiejętności wokalne, aktorskie i taneczne naszych MaxiMetrzaków!
*jeżeli przejdziesz etap castingu online, a nie przejdziesz rozmowy wstępnej – możesz dołączyć do grupy Junior lub Vocal i spróbować ponownie w przyszłości 😀

Sobota

Zajęcia dla Dorosłych

Skontaktuj się z nami

KONTAKT
&
SOCIAL MEDIA

Studio Piosenki Metro Opole

mail: studiometro@gmail.com
telefon: +48 662 678 052